» Освіта » Вшанування Героїв у Вороблевичах

Вшанування Героїв у Вороблевичах

Автор: admin1 от 22-02-2016, 12:41
 (голосів: 0)

Вшанування Героїв у ВороблевичахГіркі події сьогодення не могли залишити байдужими учнів Вороблевицької школи. В  п’ятницю, 19 лютого,  відбулась лінійка - реквієм присвячена пам’яті Героїв Небесної сотні. Загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання, помолились за душі всіх героїв Небесної сотні, Героя України, нашого земляка Йосипа Шілінга. Учні школи, директор Михайло Бунь, сільський голова Михайло Герій запалили лампадки біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

 

Вшанування Героїв у Вороблевичах

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua