19 лютого в Бистрицькій СЗШ І-ІІ ст. проведено вечір-реквієм, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Велика шана і скорбота звучала у поезіях і піснях учнів школи. В залі - стіна пам'яті Небесної Сотні, прапор України, відеофрагменти подій Майдану, стенд "Каміння Майдану".
Захід підготувала вчитель історії Ольга Орищич.













