19 лютого в Нижньогаївському НВК І-ІІІ ст. проведено лінійку-реквієм «У нашій пам’яті вони залишаться назавжди». Захід розпочався «Молитвою за Україну».
Учні розповідали про трагічні події 2013-2014 рр., читали вірші, присвячені героям Майдану, виконували патріотичні пісні.
Наприкінці запалили свічку Пам’яті, Єдності, Надії, Миру і вшанували загиблих за волю та незалежність України хвилиною мовчання.













