Вже стало доброю традицією у Волощанському НВК І-ІІ ст. проведення Тижня рідної мови. Цей навчальний рік теж не став винятком. Протягом цього тижня було проведено ряд заходів, зокрема: конкурс стінних газет, конкурс на кращого читця поезій про рідну мову, ГКК.
Завершенням цього Тижня стало проведення літературно-музичної композиції «Рідна мово, ти як завжди і велична, і проста», яку підготували і провели вчителі української мови і літератури Прит О.Б. та Калямон Л.Б.
Ведучі свята цікаво розповіли історію заснування цього свята. Величним акордом звучали поезії про рідну мову у виконанні учнів школи: Паньків Л., Городецького М., Ланової М.
Особливо з цікавістю присутні слухали гуморески П.Глазового у виконанні учнів школи, яких гуморист висміює тих,які так «гарно володіють рідною мовою».
Наступна сторінка свята була приурочена 145-річниці від Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки. Учні 5 класу підготували невеличкий монтаж , у якому розкрили життєвий та творчий шлях української письменниці.
Не можемо не відзначити те, що окрасою свята , як завжди, стало музичне оформлення під керівництвом вчителя музичного мистецтва Лесі Мороз. Ніжні та ліричні пісні звучали у виконанні солістів школи Летнянчин Олени, учениці 9 класу; Данилків Марії, учениці 8класу; юних виконавців Христини Марків та Мар’яни Левицької. Кульмінацією свята стала музична композиція «Сивий туман», у виконанні Андрія Голуба та учнів 8 класу.
Рідна мова – дорогоцінний скарб, який ми повинні свято берегти. Тому колектив Волощанського НВК І-ІІ ст. прикладає чимало зусиль, щоб прищепити своїм учням любов і повагу до рідного слова, не забувати мову, своє коріння,бути гідними патріотами і достойними людьми.













