Нещодавно в спортивному залі Модрицького НВК відбулася першість з баскетболу серед дівчат середніх загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Дрогобицького району.
Під час урочистого відкриття змагань до юних баскетболісток з побажаннями успіху та спортивної удачі звернувся головний спеціаліст структурного підрозділу
молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко. Після виконання Державного гімну України розпочалися безкомпромісні та емоційні баталії за звання чемпіона району.
У фінальних матчах взяли участь шість кращих команд району, які вибороли право позмагатись за найкращу команду у відбіркових турнірах. Цього дня не було рівних баскетболісткам з Уличнянської СЗШ І-ІІІ ст. (учитель Роман Хоньків), які повторили успіх юнаків. Друге місце здобули школярки з Добрівлянського НВК І-ІІІ ст. (учитель Віктор Герасименко ), а третіми стали спортсменки з Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Микола Котормус).













