» Освіта » Чорнобильську трагедію згадали у школі с. Сторона

Чорнобильську трагедію згадали у школі с. Сторона

Автор: admin2 от 26-04-2016, 15:00
 (голосів: 1)

Чорнобильську трагедію згадали у школі с. СторонаДля вшанування пам'яті постраждалих від Чорнобильської катастрофи в кожному класі Сторонянської школи відбулися бесіди і виховні години на тему Чорнобиля.

Серед учнів 8-9 класів вчителі української мови і літератури провели конкурс творів на тему: "Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля - що далі?". Вчитель образотворчого мистецтва Андрій Левицький організував конкурс малюнків "Мій біль - Чорнобиль" (5-7 класи), учасники були нагороджені грамотами.

Учитель біології Ярослава Левицька підготувала загальношкільну лінійку "Дзвони Чорнобиля", на якій було висвітлено болючу тему екологічної катастрофи. Учні читали вірші, розповідали про трагічні наслідки аварії на АЕС, демонструвалися відеоролики про події того дня. Школярі переглянули презентацію про велику шкоду, якої ця техногенна катастрофа завдала природі і всьому живому. Загиблих героїв - ліквідаторів аварії на ЧАЕС вшанували хвилиною мовчання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua