» Освіта » Сторонянські школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії

Сторонянські школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії

Автор: admin2 от 27-04-2017, 09:09
 (голосів: 0)

Сторонянські школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедіїВ Сторонянській СЗШ І-ІІ ст. 26 квітня відбувся пам'ятний захід, присвячений 31 - річниці Чорнобильській трагедії, який підготувала і провела вчитель біології та хімії Ярослава Левицька з учнями 7 класу.

Вчителька звернулася до присутніх з проханням ніколи не забувати трагічні сторінки життя України, дбати про екобезпеку та пам'ятати про тих людей, які віддали своє життя, ліквідовуючи наслідки катастрофи. Вона зазначила, що ми живемо в ядерному столітті, тому необхідна висока ступінь відповідальності та безпеки при використанні атомної енергії. Чорнобиль - останнє попередження людству.

Школярі читали поезії про Чорнобильську трагедію, переглядали тематичні відеоролики. Пам'ять загиблих від аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання.

Сторонянські школярі вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua