» Освіта » В Літинській школі вшанували пам'ять Чорнобиля

В Літинській школі вшанували пам'ять Чорнобиля

Автор: admin2 от 26-04-2018, 14:11
 (голосів: 0)

В Літинській школі вшанували пам'ять ЧорнобиляУ Літинському НВК І-ІІ ступенів відбулася лінійка, присвячена 32 річниці Чорнобильської катастрофи. Світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. Від 26 квітня 1986 року увесь український народ живе "до" і "після". "До" і "після" катастрофи на ЧАЕС.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua