У Добрівлянському навчально-виховному комплексі І-ІІІ ступенів на відзначення Дня пам'яті та примирення і 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні відбулася урочиста Лінійка пам’яті під гаслом «Пам'ятаємо. Перемагаємо», яку підготувала і провела вчитель історії Валентина Кіндратів з учнями 9 класу.Учасники гуртка «Умілі руки», яким керує Любов Куріца, виготовили понад 100 червоних маків – символів Пам’яті для воїнів АТО.













