У травні спливає третя річниця від дня заснування клубу юних знавців Біблії «Світло від світла». Команди учнівської молоді з міст Дрогобича, Трускавця, Борислава, Самбора, Дрогобицького, Старосамбірського, Турківського, Сколівського, Мостиського районів змагаються, щоб здобути перемогу. Символом клубу є перехідна Біблія, яка вручається команді – переможцю. Протягом року вчитель християнської етики організовує для команди заняття «Сторінками Біблії». Такі ж заняття організовуються і для інших команд з метою підготовки до змагань.
Нещодавно в центрі молоді міста Дрогобича відбулось третє засідання клубу юних знавців Біблії «Що? Де? Коли?». Отець І. Гнатів прочитав молитву благословення і побажав учасникам команд добрих і чесних змагань. Організатором клубу є голова комісії в справах шкільництва Любов Войтко, яка ознайомила учасників команд з правилами гри.
Членами журі були вчителі християнської етики та священики, які приїхали в центр молоді з різних парафій.
Переможцем змагань стала збірна команда учнів шкіл м. Дрогобича. У минулому, 2015 році, перемогла команда з м. Трускавця, а в 2014 році – команда, яка представляла Дрогобицький район – учні Лішнянського НВК.













