» Фізкультура і спорт » На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло

На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло

Автор: admin1 от 22-12-2014, 09:20
 (голосів: 0)

На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло20-21 грудня в спортивному залі трускавецької ЗОШ №3 проходив турнір з настільного тенісу "Кубок Бескидів-2014". На нього були запрошені команди з районів колишньої Дрогобицької області (до 1959 року), що включала в себе гірські райони теперішньої Львівщини. На жаль, не всі команди змогли приїхати на цей турнір, що проводився вже другий рік поспіль. В урочистому відкритті турніру взяв участь головний спеціаліст молоді і спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, який побажав успіхів всім учасникам змагань. До речі, вперше в такому турнірі взяла участь збірна команда Дрогобицького району. Як наголосив один з організаторів змагань Олег На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола сріблоФоменко, саме в таких турнірах набирають досвіду молоді тенісисти, які в майбутньому формуватимуть основу збірних команд нашого регіону, що будуть захищати честь Дрогобиччини на обласних та всеукраїнських змаганнях.

 В командному заліку переможцями стала команда міста Самбора, другими фінішувала збірна команда Дрогобицького району та Трускавця, третіми — дрогобицькі тенісисти. В особистому заліку не було рівних майстру спорту з Дрогобича Олегу Фоменку, к.м.с. Іван Піцко (м. Дрогобич) отримав срібну нагороду, а представник Дрогобицького району, з села Уличне, Михайло Вівтаренко посів третє місце. Слід зазначити, що участь в турнірі, який пройшов на високому рівні, взяли більше 50 учасників. Поза конкурсом в особистих змаганнях виступили спортсмени з Києва, Луганська та Дніпропетровська.

 

 

На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло

 

 

На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло

 

 

На турнірі "Кубок Бескидів-2014" команда Дрогобицького району виборола срібло

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua