» Охорона здоров'я » Медики району підсумували роботу за минулий рік

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Автор: admin2 от 9-02-2017, 17:26
 (голосів: 0)

Медики району підсумували роботу за минулий рікРозширена нарада за підсумками роботи у 2016 році відбулася сьогодні у районному територіальному медичному об'єднанні.

Головний лікар району Олександр Слабий, який був призначений на цю посаду лише наприкінці року запросив до слова свого заступника Леоніда Іванчука. Доповідач охарактеризував ситуацію в районній охороні здоров'я на загал, відзначивши позитивні кроки. Так, за кошти обласного і районного бюджетів було придбано необхідне медичне обладнання. Район в необхідній кількості забезпечений вакциною БЦЖ. В минулому році проведено низку важливих заходів з енергозбереження. Протягом року реалізовувалося пільгове медичне забезпечення, зубопротезування та стаціонарне лікування учасників АТО.

Леонід Іванчук виокремив найбільш проблемні питання: необхідність гідної оплати праці медичних працівників та забезпечення житлом сільських сімейних лікарів, потреба у придбанні санітарних автомобілів замість тих, які були надані на допомогу армії. Йшлося також про застарілу матеріально-технічну базу медичних закладів, відсутність водопостачання у деяких сільських закладах тощо.

У перспективі — утворення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, в тому числі, при районних лікарнях.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад загострив увагу медичного активу району на необхідності співпраці та врегулювання спірних питань з містом. Він зазначив, що найближчим часом має відбутися зустріч очільників міста та району, які обговорять питання реформування охорони здоров'я регіону та створення госпітального округу, а також, фінансові взаєморозрахунки. “Оскільки в цьому році змінилося бюджетне законодавство, - зазначив Віталій Скоропад,- першочергове завдання —поряд з ефективним використанням бюджетних коштів забезпечити надання необхідних медичних послуг сільським жителям”.

На нараду був запрошений начальник відділу охорони здоров'я міста Володимир Чуба, який також наголосив на необхідності порозуміння міста і району для вирішення проблем розрахунків між територіями та напрацювання пропозицій в контексті реформування охорони здоров'я регіону.

Про сьогодення та перспективи галузі говорили голова районної ради Михайло Сікора та головний лікар ДРТМО Олександр Слабий.

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Медики району підсумували роботу за минулий рік

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua