» Інформація » На нараді в РДА йшлося про реформування галузі охорони здоров'я та інші важливі питання життя району

На нараді в РДА йшлося про реформування галузі охорони здоров'я та інші важливі питання життя району

Автор: admin2 от 30-01-2017, 12:42
 (голосів: 1)

На нараді в РДА йшлося про реформування галузі охорони здоров'я та інші важливі питання життя районуСьогодні під час оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав низку доручень керівникам структурних підрозділів та служб.

Головний лікар ДРТМО Олександр Слабий отримав завдання підготувати та подати голові райдержадміністрації доповідну записку щодо стану реформування галузі в районі. Володимир Шутко доручив найближчим часом провести спільну зустріч з керівництвом охорони здоров'я міста, щоб опрацювати це питання в комплексі.На нараді в РДА йшлося про реформування галузі охорони здоров'я та інші важливі питання життя району 

Говорячи про об'єкти соціальної сфери села, очільник району окремо зупинився на Сторонянській школі (щодо запуску котельні) і Ролівському народному домі тадав завдання керівникам відділу освіти Івану Стецку та відділу культури Надії Козар приділити цим об'єктам посилену увагу. Обговорювалися також питання облаштування дитячого садочка в с.Дорожів, придбання житла дітям-сиротам.

На завершення керівник апарату РДА Руслан Щерба подякував всім працівникам райдержадміністрації, які долучилися до збору подарунків, солодощів, продуктів харчування для українських бійців, які стоять в обороні нашої держави в Авдіївці.

 

На нараді в РДА йшлося про реформування галузі охорони здоров'я та інші важливі питання життя району



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua