» Інформація » Очільники міста і району обговорювали проблемні питання фінансового забезпечення сфери охорони здоров'я Дрогобича

Очільники міста і району обговорювали проблемні питання фінансового забезпечення сфери охорони здоров'я Дрогобича

Автор: admin2 от 25-11-2015, 12:41
 (голосів: 0)

Очільники міста і району обговорювали проблемні питання фінансового забезпечення сфери охорони здоров'я Дрогобича24 листопада відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Максима Лісогора та Дрогобицького міського голови Тараса Кучми. Темою розмови стало фінансування охорони здоров'я м.Дрогобич. В зустрічі взяли участь заступники міського голови, голови районної ради, керівники сфери охорони здоров'я, фінансових управлінь міста і району. Проблема полягає у тому, що медичним працівникам міста до кінця року не вистачає коштів для виплати заробітної плати та індексації. Беручи до уваги те, що у медичних закладах Дрогобича лікуються мешканці з усього регіону, ця проблема є спільною. За підсумками зустрічі були напрацьовані пропозиції та підготовлене клопотання влади міста і району до облдержадміністрації про виділення коштів для вирішення проблеми оплати праці медичних працівників Дрогобича. Орієнтовна сума — біля 14 млн. грн. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua