24 листопада відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Максима Лісогора та Дрогобицького міського голови Тараса Кучми. Темою розмови стало фінансування охорони здоров'я м.Дрогобич. В зустрічі взяли участь заступники міського голови, голови районної ради, керівники сфери охорони здоров'я, фінансових управлінь міста і району. Проблема полягає у тому, що медичним працівникам міста до кінця року не вистачає коштів для виплати заробітної плати та індексації. Беручи до уваги те, що у медичних закладах Дрогобича лікуються мешканці з усього регіону, ця проблема є спільною. За підсумками зустрічі були напрацьовані пропозиції та підготовлене клопотання влади міста і району до облдержадміністрації про виділення коштів для вирішення проблеми оплати праці медичних працівників Дрогобича. Орієнтовна сума — біля 14 млн. грн.













