Вчора, 14 січня заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду з питань фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки. Йшлося про забезпечення основних виплат стосовно амбулаторій та ФАПів, які ще не увійшли до НКП “Дрогобицька районна лікарня”. Досягнуто домовленості із сільськими головами про скерування субвенції із сільських бюджетів районному бюджету для фінансування оплати праці та енергоносіїв для цих установ через ліквідаційну комісію ДРТМО. Така схема фінансування застосовуватиметься протягом двох місяців, поки триває процес реорганізації та приєднання частини установ первинної медицини району до некомерційного комунального підприємства “Дрогобицька районна лікарня”.













