» Охорона здоров'я » У районі триває реформування галузі охорони здоров'я

У районі триває реформування галузі охорони здоров'я

Автор: admin2 от 15-01-2019, 16:41
 (голосів: 0)

У районі триває реформування галузі охорони здоров'яВчора, 14 січня заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду з питань фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки. Йшлося про забезпечення основних виплат стосовно амбулаторій та ФАПів, які ще не увійшли до НКП “Дрогобицька районна лікарня”. Досягнуто домовленості із сільськими головами про скерування субвенції із сільських бюджетів районному бюджету для фінансування оплати праці та енергоносіїв для цих установ через ліквідаційну комісію ДРТМО. Така схема фінансування застосовуватиметься протягом двох місяців, поки триває процес реорганізації та приєднання частини установ первинної медицини району до некомерційного комунального підприємства “Дрогобицька районна лікарня”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua