Сьогодні відбулася спільна робоча нарада за участю керівництва районної ради, райдержадміністрації, галузі охорони здоров'я району та сільських, селищних голів. Йшлося про реформування закладів охорони здоров'я первинної ланки. У зв'язку зі змінами фінансування первинної медичної допомоги, які впроваджуються з нового року за принципом “гроші ходять за пацієнтом”, обговорювалися різні варіанти подальшого статусу сільських закладів охорони здоров'я.
Беручи до уваги зміни у фінансуванні закладів первинної ланки сільським, селищним головам рекомендовано визначитися щодо створення комунальних некомерційних підприємств на базі сільських лікарських амбулаторій або злиття з новоствореним КНП на базі районної лікарні №5. Під час наради йшлося також про подальші перспективи функціонування ФАПів.













