» Охорона здоров'я » Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Автор: admin1 от 11-11-2019, 16:15
 (голосів: 0)

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків районуВ п’ятницю, 8 листопада, в сесійній залі Дрогобицької районної ради відбулася нарада із завідувачами структурних підрозділів закладів охорони здоров’я району та сімейними лікарями, яку провів головний лікар КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради Володимир Валюх.

Розглядалися питання підготовки до реорганізації надання вторинної медичної допомоги, проект створення медичного центру.

Також на нараді обговорили колективний договір та систему атестації середнього медперсоналу з 2020 року.

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Про реорганізацію надання вторинної медичної допомоги йшлося на нараді медиків району

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua