» Охорона здоров'я » Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної ради

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної ради

Автор: admin1 от 29-08-2018, 16:55
 (голосів: 0)

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної радиСьогодні, 29 серпня, відбулась засідання Медичної рада з головними лікарями закладів охорони здоров’я Дрогобицького району, участь в якому взяв голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Зокрема, у своєму виступі він акцентував увагу на терміновій реорганізації закладів охорони здоров’я району в комунальні некомерційні підприємства.

В.о. головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Леонід Іванчук про хід підписання декларацій лікарів з жителями району та наголосив, що необхідно в деяких населених пунктах прискорити роботу в цьому напрямку.

Також були розглянуті ряд робочих питань.

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної ради

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної ради

Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району йшлося на засіданні Медичної ради

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua