Сьогодні, 12 травня голова райдержадміністрації Омелян Стасула та його заступники Віталій Скоропад і Тарас Матолич взяли участь в доброчинній акції з передачі медичного обладнання та засобів індивідуального захисту закладам охорони здоров’я району. Благодійну допомогу на загальну суму понад 389 тис грн надало АТ “Укргазвидобування”.
КНП “Дрогобицька районна лікарня” (директор Володимир Валюх) отримало від доброчинців систему моніторингу фізіологічних показників C50 та 600 костюмів біологічного захисту.
Захисні комбінезони, окрім районної лікарні, отримають Вороблевицька та Нижньогаївська АЗПСМ, Грушівська лікарня, ФАПи сіл Ролів, Волоща, Гаї Бійничі, Довге, Літиня.
Голова райдержадміністрації Омелян Стасула подякував благодійникам за допомогу.













