Сьогодні, 28 жовтня, на базі Підбузької районної лікарні відпрацьовували дії у випадках масового ураження людей під час терактів. Старшокласники Підбузької школи та Малої академії мистецтв, в якості волонтерів, мали змогу практично побачити яку першу медичну допомогу потрібно надавати у випадках артеріальної та венозної кровотечі, переломів кінцівок та шийного відділу хребта, проведення штучного дихання, правильного поводження з хворим до приїзду лікарів. Заняття проводили досвідчені медичні фахівці, які давали вичерпні відповіді на запитання волонтерів.
Населення повинно володіти елементарними практичними навиками першої медичної допомоги, про це сказав перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький.
Головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук повідомив, що на відпрацюванні дій були присутні медики з багатьох сіл району, і найближчим часом вони проведуть подібні заняття у всіх навчальних закладах Дрогобиччини.













