Під час чергової оперативної наради, яку 2 лютого провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, обговорювалося питання роботи служб життєзабезпечення району в умовах режиму підвищеної готовності. Головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Валерій Паламарчук повідомив, що заклади охорони здоров'я району відповідним наказом переведені у режим підвищеної готовності.
ДРТМО також уклало угоду з аптекою “Адоніс” на отримання відповідних лікарських засобів у разі необхідності. Так, на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з пораненням людей, створено 6-денний запас медикаментів (знеболювальні препарати, крапельниці, перев'язочний матеріал тощо) для стаціонарного відділення на 30 ліжок.













