» Інформація » Медики району працюють у режимі підвищеної готовності

Медики району працюють у режимі підвищеної готовності

Автор: admin2 от 3-02-2015, 10:50
 (голосів: 0)

Медики району працюють у режимі підвищеної готовностіПід час чергової оперативної наради, яку 2 лютого провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, обговорювалося питання роботи служб життєзабезпечення району в умовах режиму підвищеної готовності. Головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Валерій Паламарчук повідомив, що заклади охорони здоров'я району відповідним наказом переведені у режим підвищеної готовності.

ДРТМО також уклало угоду з аптекою “Адоніс” на отримання відповідних лікарських засобів у разі необхідності. Так, на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з пораненням людей, створено 6-денний запас медикаментів (знеболювальні препарати, крапельниці, перев'язочний матеріал тощо) для стаціонарного відділення на 30 ліжок.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua