» Список статей за 04.07.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Східницю оголосять курортом державного значення

Автор: admin1 от 4-07-2013, 11:39

Східницю оголосять курортом державного значенняНа виконання Доручення Президента України щодо підготовки законопроекту про оголошення природних територій курорту Східниця курортом державного значення, 3 липня в обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича відбулась розширена нарада з підготовки матеріалів для оголошення Східниці курортом державного значення. Участь у нараді взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Бориславської міської ради, Східницької селищної ради, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Держземагенства у Львівській області...