» Список статей за 08.07.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin от 8-07-2013, 15:01

Відбулася робоча нарада щодо встановлення в с. Медвежа пам'ятного знака на честь Народного художника України Михайла БіласаЯк уже повідомлялося, в с. Медвежа з ініціативи місцевої громади та за підтримки райдержадміністрації заплановано встановити пам’ятний знак на честь Народного художника України, відомого майстра гобелену Михайла Біласа. Знак, який мав постати на території садиби, де пройшли дитячі роки художника, планувалося встановити до 89-х роковин Михайла Біласа 1 серпня цього року.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Олександр Філіпенко зібрав робочу зустріч, у якій взяли участь Медвежанський сільський голова Степан Коваль, директор Музею Михайла Біласа у Трускавці Олена Білас-Березова, головний лісничий Дрогобицького держлісгоспу Василь Кінаш, керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак, керівник управління водного господарства Георгій Демчук...