» Список статей за 17.10.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 17-10-2013, 12:03

На реставрацію церков внесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з обласного бюджету передбачено 215 тис. грн.Про це повідомив заступник начальника відділу культурної спадщини та культурних цінностей ОДА Роман Онишко на прес-конференції, яка відбулася сьогодні, 17 жовтня. Під час прес-конференції Роман Онишко розповів, як проводилась робота із внесення церков до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зокрема, він повідомив, що Міністерство культури, Міністерство закордонних справ, Національна комісія України в справах ЮНЕСКО разом з Міністерством культури Республіки Польща провели роботу з підготовки спільної транскордонної номінації – “Дерев’яні церкви Карпатського регіону України і Польщі”, з метою внесення найбільш цінних пам’яток дерев’яної сакральної архітектури до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

В Унятичах відкрито пам’ятний знак воїнам УПА

Автор: admin1 от 17-10-2013, 00:01

В Унятичах відкрито пам’ятний знак воїнам УПАРайонні урочистості, які розпочалися ще в неділю, в селі Медвежа (про що ми повідомляли раніше), продовжились в Болехівцях та Дорожеві. Але непересічна подія відбулася в Унятичах, тут за підтримки депутата Дрогобицької районної ради Романа Бейзика було відкрито та посвячено пам’ятний знак  героям УПА. На гранітній дошці викарбувано імена односельчан, які віддали своє життя за волю і незалежність України. На урочистому зібранні багаточисельну громаду привітали заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан,  історик, активний громадський діяч, автор книги про Унятичі Богдан Добрянський...