» Список статей за 30.10.2013
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Заповідник "Нагуєвичі" має свій веб-сайт

Автор: admin2 от 30-10-2013, 09:17

Заповідник "Нагуєвичі" має свій веб-сайтНещодавно запрацював новостворений сайт "Каменяр" Державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі". Створений командою фахівців у співпраці з колективом заповідника, сайт запрошує відвідувачів до цікавої подорожі малою батьківщиною нашого славетного земляка, видатного письменника, поета, публіциста, громадського та культурного діяча Івана Франка.

Сайт містить цікаву інформацію про життя і творчість Івана Франка, про літературний музей та музей-садибу, інші об'єкти заповідника, контактну інформацію. Тут публікуються твори Великого Каменяра, а також поетичні рядки гостей. На сайті можна переглянути фільм про Івана Франка, створений телеканалом Інтер у рамках проекту "Великі українці" та озвучений Святославом Вакарчуком.

Сайт перебуває у стадії наповнення.

Інвестиційний розвиток Дрогобицького району

Автор: admin1 от 30-10-2013, 09:00

Інвестиційний розвиток Дрогобицького районуУ 2013 році  в стадії реалізації перебувають 12 інвестиційних проектів, в тому числі 2  із залученням іноземних інвестицій:

- Будівництво вітрової електростанції в с. Опака потужністю 50 МВт (інвестор ТзОВ "Дрогобич Енержі" ). Вартість проекту - 75,0 млн. євро (Україна-Франція). Реалізація проекту розпочалась у 2010 році;

- Розведення племінних овець (інвестор ФГ «Меринос-захід», с. Почаєвичі). Проект передбачає створення господарства з вирощування племінних овець. Загальний обсяг інвестицій – 7,0 млн. євро...