» Список статей за 24.06.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Кращі працівники РДА були нагороджені грамотами

Автор: admin1 от 24-06-2014, 12:49

Кращі працівники РДА були нагороджені грамотамиЗа рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 23 червня світова спільнота відзначає День державних служб. Вчора в Дрогобицькій РДА відбулася нарада, яка розпочалася хвилиною мовчання за загиблими воїнами під смт. Ямпіль Краснолиманського району Донецької області.

Розпочав нараду перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, він привітав присутніх з Днем державного службовця і зокрема сказав: «Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність...

В Опаці відбувся ветеранський турнір з футболу пам'яті Мирослава Якуца

Автор: admin1 от 24-06-2014, 12:05

В Опаці відбувся ветеранський турнір з футболу пам'яті Мирослава ЯкуцаВже стало традицією, що на малій батьківщині Мирослава Якуца, в селі Опака, щорічно проводиться ветеранський турнір з футболу Дрогобицького ФСТ «Колос». Ось і цієї неділі, 22 червня, вшанувати пам'ять видатного спортивного діяча району та області, багаторічного керівника ФСТ «Колос» та дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» приїхали ветерани з смт. Підбуж, сіл Грушів, Опака, Уріж, Нагуєвичі та Вороблевичі. Перед початком турніру його учасники та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які загинули в роки другої світової війни та теперішніх героїв, що віддали своє життя за цілісність України на сході нашої держави.

Автор: admin1 от 24-06-2014, 10:30

Боротьба за збільшення легальної зарплати - це боротьба за забезпечення соціальних прав працівників  19 червня робочою групою з питань легалізації робочих місць проведено  рейдову перевірку щодо легалізації зайнятості населення підприємців Болехівської  сільської ради . Перевірено 3 торгові точки та 2 підприємства деревообробної промисловості. За результатами перевірки встановлено ряд порушень трудового законодавства, а саме працівники працюють без укладених трудових угод. Керівників  перевірених підприємств зобов’язано у тижневий термін з’явитися у Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості для укладення трудових угод.

До відома одержувачів державної допомоги

Автор: admin1 от 24-06-2014, 09:23

З 1 липня 2014 року припиняється виплата:

- допомоги по догляду за дитиною до трьох років, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягнення  дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.