» Інформація » Кращі працівники РДА були нагороджені грамотами

Кращі працівники РДА були нагороджені грамотами

Автор: admin1 от 24-06-2014, 12:49

Кращі працівники РДА були нагороджені грамотамиЗа рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 23 червня світова спільнота відзначає День державних служб. Вчора в Дрогобицькій РДА відбулася нарада, яка розпочалася хвилиною мовчання за загиблими воїнами під смт. Ямпіль Краснолиманського району Донецької області.

Розпочав нараду перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, він привітав присутніх з Днем державного службовця і зокрема сказав: «Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Від професіоналізму, наполегливості, сумлінного виконання обов’язків держслужбовців залежить стабільність у суспільстві, моральне та фінансове благополуччя наших людей, ефективне вирішення актуальних соціально-економічних проблем».

Також кращі працівники адміністрації були нагороджені грамотами.

Кращі працівники РДА були нагороджені грамотами