У середу, 4 жовтня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провів нараду щодо функціонування у регіоні Центру допомоги учасникам АТО. Участь у нараді взяли представники волонтерських організацій, громадських організації учасників АТО, департаменту соціального захисту Львівської ОДА та обласного військового комісаріату.
"Нам гуртом потрібно працювати виключно задля допомоги тим, хто прийшов з фронту, - зазначив під час зустрічі Олег Синютка. - Робота є непростою й водночас об’ємною. Адже воїнам АТО потрібно допомогти вирішувати усі проблеми: соціальні, медичні та побутові. Щоб забезпечити ефективну роботу Центру і допомогти щонайбільшій кількості людей ми повинні працювати спільно...













