Сьогодні в сесійні залі Дрогобицької районної ради відбулося представлення нового керівника Дрогобицького регіонального відділу поліції. Ним став підполковник поліції Мирон Карапата. Відрекомендував керівника перший заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Микола Самарчук. Він зокрема зазначив, що при кадровому формуванні української поліції береться до уваги, насамперед, досвід та бажання працівника змінити себе, а отже змінитиставлення до себе та до своєї праці суспільства, простого громадянина. Потрібно переосмислити свій статус, бути не над народом, не збоку, а серед людей, працювати для людей, для захисту їхніх законних прав та інтересів. Цю свою здатність до переосмислення ролі правоохоронця кожен працівник матиме змогудовести під час переатестації...













