» Список статей за 01.01.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Сьогодні Львівщина відзначає річницю з дня народження Степана Бандери

Автор: admin1 от 1-01-2016, 12:46

Сьогодні Львівщина відзначає річницю з дня народження Степана БандериУ п’ятницю, 1 січня, відбулися урочистості з нагоди відзначення 107-ї річниці від дня народження голови Проводу ОУН, Героя України Степана Бандери. Вшанувати пам’ять видатного політичного діяча прийшли представники ветеранських, патріотичних, молодіжних громадських організацій, депутати, українські військові, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат, голова обласної ради Олександр Ганущин, Львівський міський голова Андрій Садовий. У почесній варті біля пам’ятника голові Проводу ОУН стояли курсанти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут.