» Список статей за 04.01.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 4-01-2016, 18:03

У районі визначать пріоритетні об'єкти бюджетної галузі та джерела їх фінансуванняГолова райдержадміністрації Максим Лісогор першу у новому році нараду із своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів присвятив пріоритетним напрямкам роботи, зокрема найбільших бюджетних галузей району. У нараді взяв участь голова районної ради Михайло Сікора.

За підсумками обговорення керівникам відділів освіти, культури та туризму, а також районного територіального медичного об'єднанням необхідно сформувати та подати керівництву райдержадміністрації перелік пріоритетних завдань, зокрема, у напрямку добудови та реконструкції об'єктів, заходів з енергозбереження. На підставі цих даних буде спільно визначено першочергові об'єкти та шляхи фінансування робіт. Пропозиції будуть готуватися для залучення коштів з різних джерел, зокрема, з Фонду регіонального розвитку...

На засіданні колегії відділу освіти підведено підсумки 2015 року

Автор: admin1 от 4-01-2016, 13:12

На засіданні колегії відділу освіти підведено підсумки 2015 рокуВ залі методичного кабінету відбулося засідання колегії відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації.

В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко підвів підсумки роботи освітян за  2015 рік. Особливу увагу він приділив питанням бюджету освіти, роботі навчальних закладів в зимовий період.

Члени колегії та керівники навчальних закладів району почули інформацію про підсумки атестації Модрицького навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів, з якою виступили методист Дарія Грицик, завідувач методичного кабінету Володимир Штокайло.

Автор: admin2 от 4-01-2016, 11:47

У зв'язку із кадровими змінами в складі спостережної комісії, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 червня 2014 року № 118, в квітні 2016 року буде затверджено новий склад спостережної комісії при Дрогобицькій районній державній адміністрації.

Юридичні та фізичні особи, які мають бажання взяти участь в роботі цієї комісії, можуть надсилати свої заяви в Дрогобицьку райдержадміністрацію за адресою 82100, м.Дрогобич, вул.22 січня , 37, каб 403.

У районах стежитимуть за якістю прибирання доріг в онлайн-режимі

Автор: admin1 от 4-01-2016, 10:40

У районах стежитимуть за якістю прибирання доріг в онлайн-режиміВже цьогоріч районні державні адміністрації Львівщини зможуть відстежувати роботу техніки, яка обслуговуватиме та прибиратиме автомобільні дороги. Керівництво району матиме змогу в реальному часі побачити кожну одиницю техніки, перевірити, як та на якій ділянці вона працює. Про це розповіла заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак. "Кожна райдержадміністрація матиме персональний доступ до системи електронної навігації, - зазначила Ірина Гримак. – Система працюватиме через веб-інтерфейс та відображатиме усю техніку, задіяну для утримання та очистки автомобільних доріг у районі.