» Список статей за 03.05.2017
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

“Чорнобиль: 30 років по тому”

Автор: admin1 от 3-05-2017, 09:10

“Чорнобиль: 30 років по тому”Чорним болем дихнув на нас Чорнобиль. Чорна хмара тривоги висне над світом і досі. І хоча пройшло вже не одне десятиліття з часу трагедії, пам”ять про неї залишається незагойною раною в душі кожного. Вічна слава і низький уклін усім тим, хто ціною власного життя і здоров”я, кинувся в бій з підступним ворогом. В бібліотеці - філії с. Рихтичі 27 квітня пройшов урок пам”яті “Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль”. Розпочався він хвилиною мовчання, якою вшанували пам”ять всіх жертв катастрофи. Бібліотекар Ольга Домін розповіла діятям про аварію та її наслідки. Учні Ілона Василюка Софія Обуханич читали вірші, які вони підготували, а також всі присутні переглянули документальний фільм “Чорнобиль: 30 років по тому”.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua