Традиційно у другу неділю травня відзначається День Матері. Слово “мама” для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку Україну. Українська мати здавна символізує берегиню роду, культурних цінностей, традицій та звичаїв, хранительку родинного тепла і затишку, краси і гармонії.
Низький уклін і щира дяка Вам, любі матері, за ласку, недоспані ночі, молитви, за терпіння, витримку, мудрість, любов і мужність, за те, що виховуєте своїх дітей справжніми патріотами та захисниками своєї держави.
Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, впевненості в щасливе завтра...













