«Стрільцям Української Галицької армії, героїчно полеглим у боротьбі за волю України у 1918-1919 роках» - такий напис на пам’ятному хресті військового цвинтаря-меморіалу, який був сьогодні, 2 грудня, освячений в селі Нагуєвичі на території цвинтаря церкви Святого Миколая. На цій знаковій події на кладовищі зібралися мешканці села, працівники Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», представники товариства «Просвіта», духовенство. Віддати шану воїнам приїхали голова Дрогобицької райдержадміністрації Андрій Шевкенич, перший заступник голови РДА Руслан Щерба, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний...













