» Список статей за 27.12.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 27-12-2018, 16:16

Учасники АТО та ще 4 пільгові категорії їздитимуть безкоштовно – у Львівській ОДА підписали МеморандумСьогодні, 27 грудня, у Львівській обласній державній адміністрації  підписали Меморандум щодо безкоштовного перевезення п’яти пільгових категорій на території Львівської області. «Мені дуже приємно, що завжди, коли ми впродовж останніх чотирьох років ведемо перемовини з перевізниками, завжди отримуємо розуміння стосовно того, що не можна надто піднімати вартість перевезень. Ми також розуміємо, що галузь пасажирських перевезень не повинна бути збитковою, адже це є небезпечним для пасажирів. Дуже важливо, що у нас сьогодні триває постійний діалог», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Інформація про стан і обсяг документів НАФ (Національного архівного фонду), що зберігаються в архівних підрозділах установ списку №1 станом на 01.12.2018 року

Автор: admin1 от 27-12-2018, 15:32

Інформація про створення та організацію роботи трудових архівів станом на 01.01.2019 р.

Автор: admin1 от 27-12-2018, 14:37

Дрогобицький район. Трудові архіви

Автор: admin1 от 27-12-2018, 14:32

Дрогобицький район. Трудові архіви

Паспорт архівного відділу Дрогобицької райдержадміністрації станом на 01.01.2019 року

Автор: admin1 от 27-12-2018, 14:27

Паспорт архівного відділу Дрогобицької райдержадміністрації станом на  01.01.2019 року

Розрахунки в аптеках з нового року – тільки через РРО

Автор: admin1 от 27-12-2018, 14:20

Розрахунки в аптеках з нового року – тільки через РРОУ Дрогобицькому управлінні нагадують, що з 1 січня 2019 року фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення, зобов'язані використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обсягу доходу. Це передбачено Законом України від 23.11.2018 № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Автор: admin1 от 27-12-2018, 10:25

Робоча група з питань легалізації провела виїзне засідання в населених пунктах районуВідповідно до рішення попереднього засідання сьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та на виконання розпорядження КМУ від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» 26 грудня робоча виїзна група в складі представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області та фінансового управління райдержадміністрації продовжила працювати в населених пунктах.

Автор: admin1 от 27-12-2018, 09:34

Фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші»До дня Святого Миколая Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів традиційний фестиваль для дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші». Вчора, 26 грудня, діти Дрогобицького району, центру дозвілля «Дивовижні долоні» Благодійного Фонду «Карітас» та спортивного клубу бального танцю «Danse way» завітали до районного народного дому на свято, де для Святого Миколая вони читали вірші, танцювали та представили цікаву виставу. Можна лише уявити, яких зусиль і старань коштував цим дітям кожен виступ. Зворушливими творчими номерами діти з функціональними обмеженнями продемонстрували свій Богом даний талант, силу волі, жагу до життя.