» Список статей за 30.05.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Працівники соціальних служб та ДСНС обстежили житлові умови в Попелях

Автор: admin1 от 30-05-2019, 16:50

Працівники соціальних служб та ДСНС обстежили житлові умови  в ПопеляхСьогодні, 30 травня, працівниками Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з працівниками Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області та головою Попелівської сільською радою було проведено роз'яснювальну роботу в сім’ях, які опинися у складних життєвих обставинах з метою обстеження житлових умов та недопущення виникнення пожеж на території села Попелі.

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Автор: admin1 от 30-05-2019, 11:54

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в КиєвіНещодавно учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. побували на екскурсії в столиці України. Класний керівник Ольга Кобельник та вчитель фізкультури Галина Лесишин разом з дітьми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Школярі мали можливість побувати у Верховній Раді, зустрітися з депутатом Богданом Матківським, провести змістовну бесіду за круглим столом.  Він розповів про проекти, над якими працює, а саме «Майбутнє дітям», «Спорт» та  націлив дітей на розробки власних проектів.

Цікаво і захоплююче була проведена екскурсія помічницею депутата Іриною Васькович у приміщеннях Верховної Ради.

Автор: admin2 от 30-05-2019, 11:01

Про відповідальність батьків за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо своєї дитиниЗа невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності: адміністративної, кримінальної, сімейно –правової.

Адміністративна відповідальність наступає внаслідок ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян це передбачено статтею 184 Кодекс України про адміністративні правопорушення...

Автор: admin1 от 30-05-2019, 10:54

«За невиконання громадянами військового обов’язку передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність» - з наради в райдержадміністраціїСьогодні, 30 травня, відбулася нарада щодо виконання планового завдання з призову громадян на строкову військову службу, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Участь в нараді взяли військовий комісар полковник Микола Лисак, представники відділів поліції Дрогобича, Борислава та Трускавця. Наразі одна з головних проблем – неявка призовників у військкомат. Найбільше ухиляються призовники в містах Дрогобичі, Бориславі, Стебнику та Трускавці і до розшуку яких необхідно залучати місцеві відділення поліції. Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Микола Лисак наголосив, що строковики не братимуть участі у бойових діях.