Нещодавно учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. побували на екскурсії в столиці України. Класний керівник Ольга Кобельник та вчитель фізкультури Галина Лесишин разом з дітьми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Школярі мали можливість побувати у Верховній Раді, зустрітися з депутатом Богданом Матківським, провести змістовну бесіду за круглим столом. Він розповів про проекти, над якими працює, а саме «Майбутнє дітям», «Спорт» та націлив дітей на розробки власних проектів.
Цікаво і захоплююче була проведена екскурсія помічницею депутата Іриною Васькович у приміщеннях Верховної Ради.
З незабутніми враженнями повернулися діти з Києва додому.













