» Освіта » Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Автор: admin1 от 30-05-2019, 11:54
 (голосів: 0)

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в КиєвіНещодавно учні Нижньогаївського НВК І-ІІІ ст. побували на екскурсії в столиці України. Класний керівник Ольга Кобельник та вчитель фізкультури Галина Лесишин разом з дітьми вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Школярі мали можливість побувати у Верховній Раді, зустрітися з депутатом Богданом Матківським, провести змістовну бесіду за круглим столом.  Він розповів про проекти, над якими працює, а саме «Майбутнє дітям», «Спорт» та  націлив дітей на розробки власних проектів.

Цікаво і захоплююче була проведена екскурсія помічницею депутата Іриною Васькович у приміщеннях Верховної Ради.

З незабутніми враженнями повернулися діти з Києва додому.

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Учні Нижньогаївського НВК побували з екскурсією в Києві

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua