» Список статей за 08.08.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В Грушові відбулася літературна година «У праці каторжній, в трагічній самоті»

Автор: admin1 от 8-08-2019, 12:51

В Грушові відбулася літературна година «У праці каторжній, в трагічній самоті» «Світ живе не так, як собі мудрує на самоті душа поета» П. Куліш.

Вшановуючи ім’я видатного українського письменника, історика, критика, публіциста, етнографа, мовознавця, культурного діяча Пантелеймона Олександровича Куліша працівники бібліотеки та Народного дому села Грушів-Старе в середу, 7 серпня, провели літературну годину «У праці каторжній, в трагічній самоті» присвячену 200-річчю від його Дня народження. Про життєву долю та багатогранну творчу діяльність розповіла присутнім завідувач Світлана Летнянчин. Поезію із збірок «Досвітки», «Дзвін», «Поетична Кобза» читали активні учасники художньої самодіяльності Галина Андрухів, Тетяна Пурій, Ангеліна Дудич.

Автор: admin1 от 8-08-2019, 12:24

У Дрогобицькій РДА обговорили проблемні питання регіону, в тому числі легалізації виплати заробітної платиНа розширеній  нараді з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів Дрогобицької райдержадміністрації, керівниками територіальних органів виконавчої влади, яка відбулась 5 серпня в районному народному домі, розглянуто ряд важливих та невідкладних питань, найважливішими з яких було виконання районного бюджету Дрогобицького району за січень-липень 2019 року... Питання детінізації та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення теж є актуальним. Адже від розміру отриманої зарплатні залежить рівень соціального захисту людини. Ці та інші тези щодо  дотримання норм законодавства про працю звучали у виступі начальника Дрогобицького управління Руслана Коржа.

Автор: admin1 от 8-08-2019, 09:32

У бібліотеці Бистриці відбулась презентація цієї нової збірки Петра Волошанівського«І  проросте зерно» так назвав свою третю збірку член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини», лікар за фахом, а за покликом серця та велінням душі поет – Петро Волошанівський. У бібліотеці-філії с. Бистриця відбулась презентація цієї нової збірки поезії автора. Дві попередні збірки «Любов в серці – зелений рай» та «Все починається з любові» полюбились читачам, а у бібліотеці знайшли своє місце на полиці «Літературна палітра краю». Кожен вірш, що увійшов до нової книжки Петра Волошанівського, – це  маленька і реалістична картинка наших швидкоплинних буднів. І поет намагається їх зупинити, закарбувати у ліричному слові і в такий спосіб зберегти для наступних поколінь. Виходець з села, людина великого серця, меценат...