» Список статей за 04.12.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 4-12-2019, 17:00

Для представників органів місцевого самоврядування організували семінар-тренінг «Нуль відходів»Сьогодні, 4 грудня у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації організували семінар-тренінг з практичного застосування моделі «Нуль відходів».

Семінар організували Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» спільно з департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Львівською торгово-промисловою палатою, ПП «Пара-Мир», ГО «Нуль відходів Львів» для представників органів місцевого самоврядування.

Головною метою є налагодження замкнутого циклу використання ресурсів, яке допоможе вирішити проблему утилізації відходів,..

Соціальні робітники відвідали людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 4-12-2019, 14:49

Соціальні робітники відвідали людей з інвалідністю
3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю. Працівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели зустрічі з людьми з обмеженими можливостями.

Роздали натуральну допомогу (продукти харчування) 195 особам на суму 27300 грн. Залучені спонсори та доброчинці для надання матеріальної допомоги інвалідам.

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №421

Автор: admin2 от 4-12-2019, 10:54

Про надання дозволу на дарування 1/5 частин у праві власності на житловий будинокправо власності на який та право користування яким належить неповнолітньому

Pозпорядження районної державної адміністрації від 2 грудня 2019 року №420