» Список статей за 26.12.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Правила безпечного поводження на воді в зимовий період

Автор: admin2 от 26-12-2019, 10:36
Правила безпечного поводження на воді в зимовий періодБезпечним вважається лід: для одного пішоходу – лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів;
Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.
3.Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць:..

Новації у застосуванні РРО фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку у 2020 році

Автор: admin2 от 26-12-2019, 10:03

Новації  у застосуванні  РРО  фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку  у 2020 роціДрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що Закони України від 20.09.2019 р. №128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» та  №129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» передбачають зміни у правилах застосування РРО підприємцями - платниками  єдиного податку:

- збільшення граничного доходу для ІІ групи «єдинників» до 2,5 млн грн та обов’язкове застосування РРО для всіх видів діяльності ФОП - «єдинників» ІІ - IV груп. Ці зміни починають діяти з 01 січня 2021 року, а застосування РРО для окремих видів діяльності ФОП - «єдинників» стане обов’язковим з 01 жовтня 2020 року;..