Мешканці області з розумінням поставилися до закликів влади залишатися на Великдень вдома, тож ці святкові дні Львівщина відсвяткувала надзвичайно розсудливо.
Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
«Всі релігійні громади та їх настоятелі дотримались карантинних заходів. Львівщина не є серед тих областей, де зафіксовано порушення карантинну. Ми усі спрацювали дуже злагоджено, мекшанці області дослухались до заклику обмежити контакти та відсвяткувати Великдень в тісному колі...













