У період з 23:00 15 квітня по 8:30 16 квітня, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб. Пацієнти з міста Львів.
Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.
Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 91 особа...













