Сьогодні на Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові вшанували пам’ять героїв Володимира Топія (з нагоди 66-ої річниці від дня народження) та Богдана Вайди (з нагоди 56-ої річниці від дня народження) у межах проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять».
У заходах взяли участь представники Львівської ОДА, Львівської облради та Львівської міської ради а також члени родин Володимира Топія і Богдана Вайди...













