Сьогодні, з нагоди професійного свята — Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку голова райдержадміністрації Володимир Шутко привітав колектив редакції комунального радіо “Франкова земля”. Очільник району побажав журналістам плідної творчої праці та розширення свого мовлення не лише в регіоні, а й за його межами. Володимир Шутко також подякував колективові за співпрацю і виважену, конструктивну позицію. Слова вітань працівникам радіо висловив і керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.
Головний редактор радіо Йосип Фиштик від редакції вручив голові райдержадміністрації Диплом за підтримку радіоредакції та її творчих проектів.
Після привітань голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав коротке інтерв'ю для радіо “Франкова земля”.













