Святкування розпочалися із Служби Божої в храмі Пресвятої Богородиці. Далі святочною ходою громада рушила до фігури Пресвятої Богородиці, де о. Зеновій Майкут відслужив молебень з нагоди Дня Незалежності України.
Всі урочистості продовжились біля біля пам’ятника Героям Небесної Сотні. До присутніх звернувся сільський голова Іван Дудич, який привітав всіх односельчан із великим святом – 25-річчям Дня Незалежності України, згадав загиблих воїнів та тих, які нині перебувають в зоні АТО.
В своїх виступах учасники художньої самодіяльності народного дому прославляли рідну неньку - Україну, рідну мову, згадували тих, хто боровся і далі бореться за незалежність України і просили у Бога, щоб нарешті закінчилась війна і в нашій державі запанував мир.













