«Плекатимеш мову - цвістимуть сади», - під такою назвою 16 лютого в бібліотеці-філії с. Вороблевичі відбулася година спілкування, присвячена Міжнародному дню рідної мови.
«Наша рідна українська мова – одна з найбагатших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як улюблений народний символ українців, її порівнюють зі співом солов”я бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка», - такими словами розпочали свято ведучі Соломія Куцик та Марта Тиховська.
У виконанні Олі Іванішин, Мар'яни Кубів, Марічки Кубів, Олени Горуцької, Олега Мацьківа, Назара Куцика, Олі Паращак звучали пісні та вірші відомих українських поетів про рідну мову. Книги, які були представлені на книжковій виставці, дали змогу присутнім збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності.













