9 листопада – День української писемності та мови. Сьогодні, з нагоди цього свята в бібліотеці – філії села Вороблевичі відбулась година спілкування «Плекатимеш мову – цвістимуть сади». Діана Юхимук зачитала реферат про важку долю нашої співучої мови, про її шлях до здобуття статусу державної. Діти дізналися про історію писемності, скорботний календар української мови, почули щирі слова любові і вдячності до неї.
Учасники заходу відгадували українські прислів’я, пісні. Читали вірші про мову Марія Баб’як, Дмитро Кузів та Володимир Качмарський.
На завершення заходу бібліотекарі побажали виховувати почуття глибокої любові до мови, свого роду, рідної землі в кожній родині.













