Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.
9 березня у бібліотеці-філії с. Вороблевичі відбулась година поезії «І лине над землею Шевченкове святеє слово».
Він прожив усього 47 років, із яких 24 був у кріпацтві, 10 років мучився в солдатській неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною. Та все ж за коротке своє життя він зумів стати одним із символів України.
Учасники свята - учні 5-х класів дізналися багато цікавих фактів про життя поета, слухали пісні на його слова та самі виконували його вірші. Здавалося б минуло понад два сторіччя та речі, про які він писав, актуальні і досі:
«Молітесь богові одному,
Молітесь правді на землі,
А більше на землі нікому
Не поклонітесь…».
Активну участь у проведенні заходу взяли Оля Герман, Софія Хомець, Марта Смутна та Інші.
В бібліотеці-філії до уваги присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка про життя та діяльність Тараса Шевченка. На завершення усі присутні виконали невмирущий «Заповіт».













