В бібліотеці — філії с. Болехівці проведено Міжнародний день дитячої книги “Книга — джерело мудрості”.
“О, книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине! Неопалима купино!” - такими словами розпочала свято книги бібліотекар с.Нове Село Оксана Радецька. Є багато див на землі створених природою і зроблених руками людини. І серед них найбільше диво — книга.
Завідуюча бібліотекою-філією с. Болехівці Марія Зачка ознайомила читачів, шо ЮНЕСКО оголосило м. Конакрі (Гвінея) всесвітньою столицею книг, це вже 17-та столиця книги. Така світова ціна книзі, бо в ній істина чиста і правда жива. Настя Малинівська (в ролі Королеви книги) сказала: “ Із книгою навіки поріднися, хай буде книга, як насущний хліб. Криниця мудрості — черпни з тої криниці снаги, що в серці залишає слід”.
Тему: “Книга єднає покоління” висвітлили книголюби: Марта Корпан, Марта Дрія, Катерина Ортинська, Вікторія Костів, Каріна Гавдяк, Владислав Шамрай, Сашко Комаричин, Олег Лобський.
На закінчення бібліотекарі зачитали свій девіз: Завжди була і буде вічно жити людина з книжкою в руках. Вчителі класоводи Галина Василівна, Ольга Федорівна і всі учасники свята виконали пісню “Гімн книзі”.













