Доброю традицією Великодніх свят є водити гаївки, адже у гаївках є особливий вияв радості Весни і Воскресіння Христового.
В неділю, на Великдень, після Пасхальної Вечірні в селі Уличне відбулися гаївки біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Розпочалося дійство святковими привітаннями від сільського голови Святослава Стефанківа та молоді села.
Організували ці веселі забави працівники народного дому та бібліотеки села Костецький О.І. та Кречківська Ю.В.
Свято Гаївки принесло багато радості та посмішок для дорослих так малечі.













